איך אפשר להוסיף גובה בכל גיל, באופן מדעי וחדשני?

מוטוריקה, יציבה, אורטופדיה והשמנת-יתר ילדים, נוער ומבוגרים

איך להיות יותר גבוה/ איך אפשר להוסיף גובה/ איך לגבוה בגיל 25/ 30 או 12/ 17, בגיל ההתבגרות או בכל גיל ובאופן הכי מדעי, מהיר ובריא? ילד נמוך טיפול, הוספת גובה ללא ניתוח, משולב עם שיפור ביטחון עצמי (!) מענה חדשני ל- בעיות גדילה/ בעיות גובה אצל ילדים וגם מבוגרים במוטוריקל! 📏

רוצים להיות יותר גבוהים/ להוסיף גובה? הגעתם למקום המדויק:))

שימו לב, ילדים/ נוער וגם מבוגרים רבים פונים אלינו במהלך השנים עם כמיהה (רצון חזק) להוסיף גובה. יש לנו כלים מדעיים, בלעדיים וחדשניים לטובת תוספת גובה מרשימה בכל גיל ובדרך הבריאה ביותר!

הוספת גובה בשיטתנו, שיטת 'Adaptive-Load' (סטארט-אפ חדשני בפיזיותרפיה*, מידע נרחב בהמשך הדף) מושגת בין היתר בזכות שלושת תחומי ההתערבות הבאים:

ותוספת גובה מצטברת של עד 4-5 ס"מ בקטגוריה זו כלומר, סה"כ 14-15 ס"מ תוספת  גובה!📏שווה –  לא??

ורגע חברים, הצ'ופר הנוסף (המשמעותי ביותר, לפחות בראייתנו) מעבר לתוספת הגובה הנאה, הוא התרומה האדירה של אותם תיקונים יציבתיים וגם אורטופדיים לבריאות שלכם!!! 🎁

ויש גם המלצה שווה, לפעילות גופנית כיפית ומגניבה במיוחד, המשלבת תוספת גובה מיידית (רמז קטן: תוספת גובה בעת הפעילות…). מידע נוסף בהמשך הדף!

איך אפשר להיות גבוה יותר?

מוטוריקל- מביאים לכם גם וגב: תוספת גובה + LOVE 💘

תתאהבו בגוף שלכם עכשיו 🙂

"גם וגב", כלומר יציבה נכונה + דריכה נכונה = תוספת גובה נאה 🦾 + LOVE

ואגב:

1. ברוכים הבאים לאתרנו המחודש! מוזמנים ליהנות מהתוכן המדעי העשיר, גם בהקשר ילד נמוך/ בעיות גובה אצל ילדים וגם מבוגרים ופתרונות חדשניים ובלעדיים לשאלה איך להוסיף גובה!

2. תוהים מדוע איננו מחוברים לוואטסאפ? הסבר מדויק בדף  ישיבה נכונה מחשב | איך לשמור על הגב עם סמארטפון).

 

ואפרופו וואטסאפ, רוצים לדעת איך לשבת נכון מול מחשב או כיצד להשתמש בצורה בריאה בשאר הגאדג'טים? (סמארטפון, טאבלט..)

מידע יקר ערך ממתין לכם בדף: ישיבה נכונה מחשב (ישיבה ממושכת מול מסך | ישיבה נכונה מול שולחן מחשב | בחירת כסא מחשב | איך לבחור כיסא מחשב | ישיבה נכונה במשרד | ישיבה מול מחשב צוואר | ישיבה נכונה מול המחשב | מיקום מסך מחשב).

אייל ציוני עבדכם הנאמן, מרצה לחברות הייטק בנושאי ארגונומיה ישיבה נכונה | ארגונומיה מחשב, לחצו: הרצאת ארגונומיה.

אז איך אפשר להיות גבוה יותר ולהנות מיתרונות נוספים? 

רק במוטוריקל:

I תוספת גובה II שיפור ביטחון עצמי III שיפור בריאות (יציבה נכונה/ מנחים אורטופדיים) מ-ש-ו-ל-ב…

מי אנחנו? מהי שיטת 'Adaptive-Load'?

שיטת מוטוריקל ('Adaptive-Load') הינה 'סטארט-אפ' ישראלי בפיזיותרפיה¹, שיטת טיפול חדשנית ו-'פורצת-דרך' הנצמדת לדיסיפלינות מדעיות שונות (אנטומיה, קינזיולוגיה, ביומכניקה, פיסיקה ועוד..) שפותחה במהלך שני העשורים האחרונים לטובת ספקטרום רחב של בעיות מוטוריות, אורטופדיות וכמובן יציבה לקויה והשגת תוספת גובה עבור ילד נמוך קומה/ מבוגר נמוך!

 

שיטת הטיפול שלנו מביאה לעולם חדשנות מדעית עניפה בכל אחד מתחומי ההמחותנו וספציפית, בתחומי היציבה/ לקויות יציבה סגיטליות² והאורטופדיה/ בעיות אורטופדיות בגפיים התחתונות, זאת נוסף על מבחר עצום של כלי טיפול מקוריים, יצירתיים וחדשניים שיסייעו לכם להיות גבוהים יותר ובאופן המוחשי ביותר!

שיטתנו נכנסה בין היתר לאקדמיה ולכתב העת הישראלי לרפואת ילדים ((Israeli journal of Pediatrics). 

 

¹אייל ציוני, מפתח שיטת הטיפול ומומחה למוטוריקה ויציבה/ אורטופדיה, מגיע מתחום שנקרא 'רפואת-ספורט', עם התמחות ספציפית במוטוריקה ויציבה (3 שנות התמחות) באגף לרפואת ספורט, המכללה האקדמית בוינגייט, נוסף על לימודי קינזיולוגיה ופתוקינזיולוגיה³ בחוג לפיזיותרפיה באוניברסיטת חיפה. רקע אקדמי ומקצועי מלא לרשותכם בדף אייל ציוני- כרטיס ביקור מדעי.

²לקויות יציבה סגיטליות הן אחד הביטויים השכיחים ביותר של העידן הטכנולוגי של ימינו, דפוסי יציבה לקויה הנראים במבט צידי והופכים את כולנו ליותר נמוכים (!!!) כדוגמת קיפוזיס בולט, עמידה רפויה, לורדוזיס מותני מוגבר/ היפר לורדוזיס צווארי ועוד.

³קינזיולוגיה ופתוקינזיולוגיה – תורת התנועה ולקויות/ פתולוגיות בשלד ורקמות החיבור בהיבטים מוטוריים, יציבתיים וגם אורטופדיים.

 

אייל צבר ניסיון קליני של מעל 20 שנה בתחום היציבה והאורטופדיה, עם פיתוח מתמיד ויישום קליני של מעל 4,500 (!) כלי טיפול מדעיים וחדשניים בכל תחומי התמחותו (מאות רבות מתוכם בתחום היציבה והאורטופדיה המאפשרים להשיג תוספת גובה מרשימה ובריאותית מאין כמוה!) לטובת קיפוזיס גבי/ גב כפוף/ קיפוזיס צווארי/ גיבנת בעורף, לורדוזיס מותני מוגברלורדוזיס טיפול והשגת תוספת גובה נאה, נוסף על חדשנות מדעית עניפה, כלומר רציונל מדעי חדש ותפיסות טיפול חדשניות ביציבה, אורטופדיה וביתר תחומי התמחותו!

 

נוסף על העיסוק הקליני, מרצה אייל על שיטתו לפורומים רפואיים שונים, נוסף על הרצאת ארגונומיה ויציבה לחברות הייטק, ארגונים, מוסדות ממשלתיים ועוד.

נשמח להציע גם לכם את כלי הטיפול המתקדמים מסוגם בעולם, כדי לעזור גם לכם בהשגת תוספת גובה!

848 66 44 -054

 

 

 

 

 

א'-ו', מ- 15:30!

מוטוריקל - מרימים אתכם
לגבהים חדשים 🙂

איך אפשר להיות גבוה יותר ואיך כל מה שאתם מציעים יכול לעזור דווקא לי?

וואו, שאלה מעולה 🙂 תוכלו לקרוא באתר שלנו שהעידן הטכנולוגי מייצר לנו המון גאדג'טים מגניבים שהופכים את החיים שלנו לקלים ונוחים יותר, אך עם זאת, אותם גאדג'טים פוגעים לנו בבריאות וגם בגובה בקצב ממש מהיר מבלי שנרגיש זאת! אחד החסרונות המשמעותיים ביותר בא לידי ביטוי ביציבה שלנו. שימוש בסמארטפונים וטאבלטים הופך את כולנו לכפופים וגם נמוכים באופן הדרגתי, יומיומי ומשמעותי, שלא לדבר על הנזק הבריאותי לעמוד השדרה שלנו ולמפרקים!

 

נשמע רע, נכון? אז אל דאגה, כי עבורכם, אותו חיסרון יכול להפוך דווקא ליתרון משמעותי, כי הדבר יאפשר לכם להוסיף גובה באופן משמעותי ולהרוויח 2 ציפורים: תוספת גובה + בריאות 😎

אבל רגע, זה לא הכל… ישנם גורמי סיכון שליליים נוספים בעידן הטכנולוגי שעשויים להפוך דווקא לגורמים בעלי השפעה חיובית עבורכם ולסייע לכם להיות גבוהים יותר ואנו מתכוונים למנחים האורטופדיים של כפות הרגליים והברכיים שלכם וגם פה, סבירות גבוהה שיש לכם מה לשפר ולהרוויח (תוספת גובה + בריאות, זוכרים??)

במוטוריקל מוצע סטארט-אפ חדשני שיסייע לכם להשיג תוספת גובה נאה ומרשימה וחשוב מכל, גם הבריאה ביותר!

רוצה להיות גבוה יותר? תוהה איך להוסיף גובה? חייגו אלינו ותתחילו גם אתם לטפס לגובה 🙂

התמונה נלקחה מ- https://www.google.co.il/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.istockphoto.com%2Fvector%2Fhiker-standing-on-a-mountain-peak-gm165687626-10895228&psig=AOvVaw3jL8L799YOcL5YUUYyk5O0&ust=1708143249413000&source=images&cd=vfe&opi=89978449&ved=0CBQQjhxqFwoTCLCfrpH-roQDFQAAAAAdAAAAABAD

ואם נתחיל את הדיון ב-"איך אפשר להוסיף גובה" בעזרת שיפור היציבה שלכם, הגדלת עקומות עמוד השדרה (לבעלי יציבה לקויה כדוגמת קיפוזיס מוגבר/ קיפוזיס בצוואר לורדוזיס צווארי מוגבר/ לורדוזיס מותני מוגבר/ שקע עמוק בגב תחתון), נחשבת מזיקה באופן כללי לבריאות ופוגעת במראה האסתטי, אך לא רק.

 

מבנה מפותל בצורה יתרה של עמוד השדרה* גם מוריד/ מפחית את הגובה שלכם! (קו מפותל באופן משמעותי, קצר יותר מקו מפותל באופן מתון, ראו תמונות מתחת לפסקה זו). לפיכך, אם אתם נמוכים ותוהים איך להוסיף גובה/ איך אפשר להוסיף גובה בדרך הטבעית והבריאה ביותר (ממספר ס"מ, עד 10 ס"מ בקטגוריה זו, תלוי במידת החומרה של הגדלת עקומות עמוד השדרה/ כפיפת עמוד השדרה שלכם), יש לכם סיבה נהדרת להגיע אלינו וליהנות מהכלים המתקדמים מסוגם בעולם גם לטובת הוספת גובה! תרוויחו 2 ציפורים: יציבה נכונה (בריאות) ו- הוספת גובה (הופעה/ ביטחון עצמי) ללא ניתוח להוספת גובה!

 

אם תהיתם איך להיות יותר גבוה? איך להיות גבוהה יותר? איך לשפר גובה? תרגילי מתיחה לגביהה- תוהים האם יש דבר כזה?? אז בהחלט כן! תוספת גובה במוטוריקל אפשרית בזכות 'מודל/ עיקרון שלושת ההגאים' ('Three steering wheels principle') המדעי שפיתחנו, המאפשר בין היתר ביצוע תרגילי מתיחה לגביהה/ יישור עמוד השדרה/ יישור קיפוזיס/ יישור לורדוזיס, בעזרת כלים מדעיים וגם בריאים מאין כמותם! 😎

מוטוריקל - המוטו שלך להיות מסוגל!
תוספת גובה... למקרה שתשאל 🙂
רפיון שרירים אצל ילדים, יציבה לא נכונה, צוואר כפוף, לורדוזיס צווארי, גב כפוף
ישיבה נכונה על כיסא, יציבה נכונה בישיבה, ישיבה נכונה לילדים

דוגמא מוחשית של תוספת גובה משמעותית, בעקבות יישור עמוד השדרה (ובפרק זמן קצר יחסית, של כשלושה חודשים בלבד!) במקרה זה אצל ילד בן 5 בעל היפוטוניה/ היפוטוניה וגמישות יתר ו-יציבה לקויה (סימן שאלה בגב) שטופל במוטוריקל.

 

לצערנו לא השתמשנו בטכניקות צילום מתאימות, כדי להמחיש את הבדלי הגובה המשמעותיים הניכרים היטב לעין, אך ניתן להבין בקלות, עד כמה המבנה של סימן השאלה בגב, יצר הפחתה משמעותית (במקרה זה, של כ- 6 ס"מ) באורך עמוד השדרה ובגובה של אותו ילד צעיר. אצל ילדים גדולים יותר ועל אחת כמה וכמה נערים או מבוגרים, פוטנציאל תוספת הגובה מן הסתם משמעותי הרבה יותר!

עמוד-השדרה-במבט-סגיטלי.png
תנו לנו ליישר אתכם! תוכלו להרוויח עד כ- 10 ס"מ גובה רק משיפור היציבה שלכם, שלא לדבר על הרווח הבריאותי המשמעותי והרווח בהופעה שלכם, כן..אנו מתכוונים בדיוק ל- Look :))

אז בא לכם לבוא לחבר'ה ביציאה שווה של תוספת גובה? תחשבו על יציבה שהיא בגדר…

מוטוריקל - כדי שגם היציבה שלכם תהפוך ל- יציWOW
יציwow-wow מוטוריקל

אמנם לא נוכל להוסיף גובה/ להעניק טיפול יציבה ל-צ'יוואווה 😊 אבל אתם, תוכלו לבוא אל החבר'ה ביציאה של יציבה, + תוספת גובה מגניבה שהיא ממש WOW, או בקיצור יציWOW.

 

"יציWOW" הוא סימן מסחר שכל הזכויות בו שייכות למוטוריקל!

*התמונה נלקחה מ- https://petslife.com.mx/2020/03/09/chihuahuenos-con-mas-seguidores-que-tu/

 

ראו גם: סלוגן לעסק | סלוגן שירות | סלוגן לעסק דוגמאות | סלוגנים מנצחים | סלוגנים טובים | סלוגנים בעברית.

חולמים על תוספת גובה? מוטוריקל - תגיעו,  תגבהו!

תרגילי מתיחה לגביהה, האם יש בכלל דבר כזה?

טוב, אז חיפשתם תרגילי מתיחה לגביהה ברשת, אז רק שלא תפלו ברשת :)) תרגילי מתיחה לגביהה היחידים שניתן לחשוב עליהם באופן רציני ומדעי*, הם אלה הקשורים לתוספת גובה באמצעות מתיחת עמוד השדרה, או "גיהוץ עמוד השדרה" , פיתוח מדעי חשוב מאוד שלנו בתחום היציבה!

 

תוהים איך להוסיף גובה? נמאס לכם לגהץ את כרטיס האשראי שלכם על טיפולים שאינם מועילים? תגיעו אלינו, תתחילו "לגהץ" את עמוד השדרה™ כדי להשיג תוספת גובה אמיתית וגם בריאה במיוחד (נכון מאוד, "גם וגב")

 

יישור עמוד השדרה יסייע לכם להיות גבוהים יותר, מהסיבה הפשוטה שקו ישר, ארוך יותר מקו מפותל!

*תרגילי מתיחה לגביהה בראייה מדעית, אינם דבר ריאלי. הסיבה המרכזית לכך היא שאותן רקמות רכות בגופנו (שרירים, רצועות, מעטפות חיבור כגון פאציות/ fascia) עשויות מחומרים אלסטיים ומושפעות בראש ובראשונה מכוח הכובד. נוכל להמחיש זאת באופן פשוט. אנשים הסובלים מפריצת דיסק צווארית (cervical disc herniation) על רקע יציבה לקויה או טראומה (חבלה/ תאונה) מטופלים לעיתים במיטה המייצרת מתיחה של הראש לאחור (traction) כדי לרווח בין החוליות ולשחרר את הלחץ של גרעין הדיסק שלוחץ על עצבים היוצאים מבין החוליות. לאחר שמופעלת אותה מתיחה (סוג של ואקום) המטופל קם מהמיטה ומרגיש הקלה משמעותית, מפני שעמוד השדרה שלו התארך במידה מסוימת והלחץ שהיה קיים מצד הדיסק על העצב השתחרר. נשמע טוב, נכון? אך טרם סיימנו, נחשו מה קורה לאחר שעות ספורות? נכון מאוד, עמוד השדרה נדחס שוב וחוזר למצבו המקורי וכל הסימפטומים שהמטופל המסכן חווה לפני אותה מתיחה, "חוזרים לביקור" או ליתר דיוק ולמרבה הכאב, שבים להציק ולהכאיב!.הדבר ממחיש היטב עד כמה אותם "תרגילי מתיחה לגביהה" הינם בגדר אחיזת עיניים (אשליה) ותו לא!

לעומת זאת, יישור עמוד השדרה ע"י תיקון היציבה בשיטתנו החדשנית (קיפוזיס טיפול/ טיפול בקיפוזיס/ טיפול בלורדוזיס) יאפשר לכם להוסיף גובה באופן אמיתי ומוחשי, תוספת גובה המשמרת עצמה לאורך זמן, כל אימת שתקפידו על הרגלי יציבה נכונים שתקבלו מאיתנו ביד רחבה 🙂

במוטוריקל - יש מוטוריכלל,

בעיות גובה או גדילה אינן גזירת גורל!

איך אפשר להיות גבוה יותר/ איך להוסיף גובה בעזרת תיקון מנחים אורטופדיים לקויים?

לא רק עמידה לא נכונה/ יציבה לא נכונה, כשהרגל שלכם קורסת (קריסת קשת כף הרגל) אתם גם נמוכים יותר!

פרונציה בכף הרגל אצל ילדים טיפול מדעי וחדשני
פרונציה של כף הרגל (Pronated feet)/ כפות רגליים במנח יתר פרונציה באופן משמעותי, אצל ילד בן 5.5 בעל גמישות יתר שטופל במוטוריקל. המנח האלכסוני של גיד אכילס מודגש (*מנח נורמלי הינו מנח אנכי!). קריסת קשת בכף הרגל בעלת ביטוי שלילי הן על היציבה הכללית שלנו, תפקודים מוטוריים כדוגמת שיווי משקל ו- קפיצה ילדים (ילד לא מצליח לקפוץ). וכמובן, טיפול בפרונציה של כף הרגל עשוי לסייע לכם גם בתוספת גובה 🙂
מוטוריקל - כי זקי-Foot קומה אכן, מתחילה מכפות הרגליים!

ורגע… לא סיימנו. תוספת גובה נאה נוספת מושגת במוטוריקל  בעזרת תיקון מנחים אורטופדיים לקויים בברכיים, כדוגמת:

גם מנח אורטופדי של רגלי איקס מנמיך אתכם! איזו תוספת גובה אותו ילד בעל רגלי איקס יכול להשיג? שימו לב, 4-5 ס"מ של גובה, הופעה נאה וגם בריאות טובה (גם וגם!)

רגלי X רגלי איקס רגלי איקס אצל ילדים (Genu valgus) אצל ילד בן 11 המטופל במוטוריקל. שימו לב למנח ה- פרונציה בכף הרגל הנלווה בכפות הרגליים (בקרסול).

 

ואפרופו העיסוק בנושאים אורטופדיים בעלי חשיבות לצורך השגת גובה, פעמים רבות מגיעים אלינו ילדים וגם מבוגרים בעלי בעיה אורטופדית נרכשת ולעיתים אף חמורה, של קיצור גיד אכילס בעקבות הליכה על קצות האצבעות ילדים (לאורך זמן) בניסיון להתגבר על בעיות גדילה (ילד נמוך/ מבוגר נמוך) ולהיראות גבוהים יותר ע"י פיצוי מזיק כזה של הליכה על קצות האצבעות

 

תוכלו ללמוד בדף גיד אכילס קצר, שאותה הליכה על קצות האצבעות עלולה להסב לכם נזקים אורטופדיים וגם יציבתיים, אך אם ילדכם/ אתם כבר סובלים מקיצור בגיד אכילס – אל דאגה, אנו מציעים את כלי הטיפול המתקדמים מסוגם בעולם גם בקטגוריה זאת 🙂

 

ראו: גיד אכילס קצר אצל ילדים | גיד אכילס קצר אצל מבוגרים | טיפול בקיצור גיד אכילס | הליכה על קצות האצבעות | הליכה על קצות האצבעות מבוגרים | הליכה על קצות האצבעות ילדים | הארכת גיד אכילסהליכה על קצות האצבעות ברגל אחת.

איור לימוד רולר בליידס במוטוריקל

זוכרים שהבטחנו פעילות ספורטיבית כיפית ומגניבה במיוחד, המאפשרת גם הוספת גובה מיידית בעת הפעילות? אם לא ניחשתם עדיין, אנו מתכוונים ללימוד רכיבה על רולר בליידס או לימוד גלגיליות. שימו לב, רכיבה על רולר בליידס מגביהה אתכם באופן מיידי בכ- 10-15 ס"מ. תוספת הגובה היא שילוב של גובה המסגרת (frame) וקוטר הגלגלים של הרולרבליידס/ גלגיליות המחוברים אליה. תוכלו להרגיש ממש בעננים בעת הרכיבה :))

לא יודעים לרכוב? גם בשביל זה אנחנו כאן :))

אנו מציעים את הלימוד המדעי, המקצועי והמהיר ביותר שתוכלו לחשוב עליו, אנו עושים זאת כבר מעל 20 שנה עם אלפי ילדים/ מבוגרים!!

לחצו: שיעור פרטי רולר בליידס מוטוריקל רולר בליידס לימוד רולר בליידס לילדים לימוד רולר בליידס למבוגרים  לימוד רולר בליידס לילדים תל אביב | לימוד גלגיליות | מוטוריקל רולרבליידס

וכן: לימוד סקייט בורד לימוד סקייטבורד לילדים | לימוד קארבר

רכיבה על רולר בליידס/ גלגיליות משימה בלתי אפשרית?
במוטוריSchool תוכלו להחליק, להַחְ- LIKE וגם לגבוה ממש תיק-תק 🙂

ילד נמוך טיפול/ בעיות גובה אצל ילדים, שיפור בטחון עצמי אצל ילדים, שיפור ביטחון עצמי אצל מבוגרים | שיפור ביטחון עצמי בגיל ההתבגרות>>

אין צורך להרחיב את הדיבור על כך שפעמים רבות כ"כ, בעיות גובה אצל ילדים או מבוגרים, באות לידי ביטוי גם ב- דימוי עצמי נמוך/ הערכה עצמית נמוכה! לפיכך, טיפול בילד נמוך/ טיפול בבעיות גובה אצל ילדים וגם מבוגרים במוטוריקל כולל שיפור ביטחון עצמי כחלק אינטגרלי בטיפול!

 

אז לא זו בלבד שהביטחון העצמי נרכש בעקבות הטיפול ותוספת הגובה, ברשותנו מבחר ענק של כלים ואפשרויות, כולל ניסיון קליני עתיר שנים גם בהקשר שיפור ביטחון עצמי אצל ילדים/ שיפור דימוי עצמי אצל ילדים/ שיפור דימוי עצמי אצל מבוגרים הסובלים מהערכה עצמית נמוכה!

מוזמנים לקרוא את המידע המשמעותי בדף העלאת דימוי עצמי (בקרוב יעלה הדף גם לאתרנו החדש):

בתמונה: איך אפשר להוסיף גובה, בשילוב ביטחון עצמי גבוה? 

 

רק במוטוריקל, טיפול ב- בעיות גובה אצל ילדים משולב עם שיפור ביטחון עצמי אצל ילדים/ שיפור דימוי עצמי אצל ילדים. הדבר מושג בין היתר בזכות:

 

אבחון מוטורי/ אבחון מוטוריקה עדינה (ובעת הצורך גם סרבול מוטורי אבחון) מאפשר לנו "לשים את האצבע" על מוקדי הקושי המדויקים ולהתאים את כלי ההתערבות/ טיפול/ לימוד באופן מדויק לצרכיהם הספציפיים של הילד/ה שלכם/ עבורכם, כדי לזרז את השגת שיפור הביטחון העצמי!

שיפור ביטחון עצמי אצל ילדים במוטוריקל 

 

כדי שיכולותיו המוטוריות של הילד לא יבואו לידי ביטול,

 

אלא רק לידי ביטוי!

 

עניין טכני קצר לסיום…

 

למה לא השקענו יותר בעיצוב האתר?

קהל היעד אליו פונה האתר, הוא אנשים המחפשים טיפול מדעי, מקצועי ומוביל (אחת ולתמיד…)! 

 

איננו משיגים תוספת גובה לילדים/ מבוגרים באמצעות עיצוב גרפי. אנו עושים זאת באמצעות כלים, בעזרת כלי טיפול המתקדמים מסוגם בעולם!

  

מטרת האתר אינה להרשים את הגולש באמצעים ויזואליים, אלא להציג דבר אותנטי (אמיתי) ולהביא מידע משמעותי וחיוני, מידע שעשוי לחולל שינוי משמעותי בחיים של בנו/ בתו/ חייו האישיים! שיטת מוטוריקל (Adaptive-Load) הינה שיטת טיפול בעלת תוכן אמיתי/ רציונל מדעי ברור (כשתבקרו בדפים השונים תבינו למה כוונתנו…). בזכות כך, רכשה את מעמדה המוביל בתחום התפתחות הילד,  כך שלשמחתנו, העיצוב (במקרה שלנו) פחות רלוונטי… (ברוח הביטוי: 'אל תסתכלו בקנקן, אלא במה שבתוכו').

 

עם זאת, אנו שואפים תמיד ליצור סדר טוב יותר בכמויות המידע המשמעותיות, לטובת נוחות, נגישות ויעילות!

 

אתר מוטוריקל לשרותכם כבר 18 שנה (2006-2024)!

 

מוטוריקל –  הרבה מעבר ל- פיזיותרפיה לילדים/ פיזיותרפיה למבוגרים או כירופרקטיקה!

 

ואם רציתם את כל המידע בקיצור?

מוטוריקל - וזה כל השיפור!

ילד נמוך טיפול/ איך אפשר להיות גבוה יותר/ איך אפשר להוסיף גובה/ איך לגבוה בכל גיל/ בעיות גדילה, חזרה לראש הדף.